Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor párosodnak a nimfapapagá...

Mikor párosodnak a nimfapapagájok?

Figyelt kérdés
Néhány hónappal ezelőtt a hím nimfa papagájom mellé vettem egy tojót. Egész jól elvannak kicsit veszekszenek. A tojó lehajtja a fejét és a hátsóját a magasba dugja, közben halkan csipog. Teljesen egyértelmű, hogy párosodni, akar. De a hímet hidegen hagyja, inkább a kezemet "szeretgeti". Mit csináljak, hogy párosodjanak? Vagy majd maguktól is fognak?

2014. júl. 5. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy általában kérded, a fogságban élő nimfák egész évben párosodnak, ha adottak a jó körülmények nekik.


A tieid nem tudom, lehet nem tetszik a hímnek a tojó amit vettél mellé. Mióta van nálad egyedül a hím? Pl. egy kézzel nevelt, egyedül tartott nimfa elszokhat a fajtársaitól és téged tarthat párjának - szerintem nálatok is ez lehet a helyzet, ha a kezedet próbálja "szeretgetni". De idővel talán rájön, hogy a csajnimfával kéne foglalkoznia...

2014. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez a helyzet.Szóval akkor majd fognak?
2014. júl. 6. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!