Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a fiú nimfámmal?...

Mit tegyek a fiú nimfámmal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy nimfa papagáj párom (két külön boltból) a lány néha ráhajtya a fejét a fiú vállára egy kicsit tűri aztán belecsíp a lányba.De szinte mindenért megcsípi a fiú ha eszik a lány elkergeti onnan ha közelmegy akkor fujtatrá jobb esetben.Hogy tudnám "össze hozni" őket?
2010. jan. 16. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy! Hidd el, hogy a madaraknál is van kölcsönös szimpátia! Ami sajnos a te madaraidnál hiányzik!


Javaslom, hogy cseréld el az egyiket! Szerintem elcserélik a kereskedésben is, de jobb, ha tenyésztőnél cserélsz.

2010. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha értem elcserélni nem nagyon akarom egyiket sem mert a lány már nagyon kezes a fiút meg az egyik legjobb haveromtól kaptam ha nem cserélem el egyiket sem akkor még nem nyírják ki egymást ugye? :S amúgy meg néha jól meg vannak egymás mellet ülnek de főleg akkor ha le van kapcsolva este a lámpa.
2010. jan. 16. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen elvannak néha, elhiszem, mert nekem is volt olyan nimfa párom, amelyik nem akarták egymást elfogadni sosem!


Odú volt fent, be is jártak, de sosem párosodtak és általában veszekedtek!


Így elég nehéz választani. Kezed madarad lehet még sok, de szerintem akkor is érdemes elcserélni, ez esetben a tojót!


Nem fogják kinyírni egymást, az tuti, de olyan nekik, mintha téged egy olyan emberrel raknának egy szobába sokáig, akivel nem jössz ki jól! De te tudod!


Kicsi rá az esély, hogy tökéletes párt alkossanak!

2010. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban igazuk van az előttem szólóknak. Le kell cserélni az egyiket, mert ha nem szeretik egymást akkor hiába akarod összeszokatni őket nem fog menni.
2010. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NEM EKLL LECSERÉLNI!!!!!!!

AZ EGYÉMEK SEM NAGYON SZERETTÉK EGYMÁST MOST IMÁDJÁK!!!!!!

2010. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kovacs Lilla Anna ***** válasza:
HA NEM CSERÉLED AZ EGYIKET GYORSAN KI AKKOR BEKÖVETKEZHET A LEGGROSSZABB:VÉRESRECSIPKEDHETI
2012. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!