Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ki tud segíteni az énekes...

Ki tud segíteni az énekes papagájomon?

Figyelt kérdés
Szép halvány olajzöld színü 1,5 éves nőstény papagájom van. Szaporítani szeretném, de ehhez egy hím is kéne...Monor közelében akinek van hímje és szívesen segítene megköszönném! A jutalom: Megkapja a tojások (persze kikeltetem őket és ha kell kézreszoktatom...) felét! Az információkat privátban szeretném közölni! Senki ne ijedjen meg, de 13 éves vagyok...tudom komoly terveim vannak :D

2014. okt. 15. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy aranyos gondolat :)
2014. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

nem lehetne, hogy inkább veszel mellé egy párt és meg is tartod?


a természetben is rajokban élnek és a párok együtt maradnak a költési időben, ez nem medve, hogy találkoznak, párzanak, aztán elválnak útjaik!


amúgy sem lenne szabad egyedül tartanod szegényt. ez kb olyan, mintha egy fecskét tartanál egyedül.

2014. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
monori börzéről hallottál már? minden hónap első vasárnapján szokott lenni de keress rá. nagyon sok papagájt szoktak vinni oda az ország minden részéről
2014. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez egy igen agresszív papagáj, sajnos ha sokáig egy másik papagájjal van akkor megveri és bántja! Próbáltam.. :(
2014. okt. 22. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

pedig ő is társra vágyik, ez a faj nagy rajban él, olyan nincs, hogy ő magányosan szeretne élni.

próbáld még, valószínűleg nem megfelelő párral próbálkoztál.


egyébként a papagájoknál nem úgy megy, mint a kutyáknál, hogy beraksz mellé egy hímet, majd 2 óra múlva kiveszed és várod a tojásokat.


napokig együtt kell lenni, nem olyan egyszerű az ügy, a papagáj is tud olyan tojást tojni, ami nem megtermékenyített, mint a tyúk.

2014. okt. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!