Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek, hogy a madaraimnak...

Mit tegyek, hogy a madaraimnak gyorsabban visszanőjjön a tolla? Jolvit vagy Tabernil segítene nekik?

Figyelt kérdés

Úgy kerültek hozzám hogy kopasz a nyakuk hátul. Nem élősködőktől van hanem az ex- harcias lakótársaktól.1iküknek a szárnyán is van egy csupasz folt.

Adok nekik változatos kaját, szárított tojáshéjat, mindenféle zöldséget. Esznek rendesen jó étvággyal csak olyan kis nyüzgék így szeretném ha minél gyorsabban helyrejönnének.


2008. aug. 17. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudod meggyorsítani.Minden évben egyszer levedlik a régit és növesztenek új tollat.Ha mér az a régi tollazatuk akkor nem kell aggódni mert vissza fog nőlni.
2008. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ez az h kitépték nekik a többiek nem maguktól vedlették le..

úgy tudom h egy kis vitamin - kiegészítő segít nekik.

2008. aug. 17. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
de milyen madárnak?
2008. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nimfapapagájnak
2008. aug. 19. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy az ásványvíztől.De NE szénsavasat hanem szénsavmenteset törődj vele egy órával többet mint szoktál és sokat egyen ez a lényeg.
2008. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!