Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudnátok nekem mondani állat/p...

Tudnátok nekem mondani állat/papagáj webáruházakat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Neten akarsz papagájt rendelni????? OMG
2015. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ilyesmi eszembe se jutott!!

Játékokat szeretnék neki rendelni!!

2015. jan. 4. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
én ugy szoktam h az árukeresőre beírok egy terméket amit akarok és a legolcsóbb webshopban megveszem ami kell, de nézni kell a szállítási díjat is. Nehogy húzós legyen. Én ott találtam valami jót de csak a jövő héten akarok rendelni tőlük.
2015. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 alexandra. válasza:

zooplus.hu

Én innen szoktam :)

2015. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rendelni,venni nem nagyon érdemes akárhonnan mert sajnos nem sok helyen árulnak olyan játékokat amiket használnak is, amikkel játszanak is és nem csak helyfoglalók a kalitkában.

A papagájoknak az a játék ha szétrághatnak,szétszedhetnek valamit. Ebből kiindulva egy műanyag vacaknak semmi haszna, a tükör,csengő és társaik meg nemcsak vackok hanem ártalmasak is. A festett fa játékokból nem mindegyik jó mert van amelyik ártalmas festékkel van festve. Na meg ezek a gyári fa játékok túl vastagok, kemények a kistestű papagájoknak. Tehát ha kistestű papagájról van szó sokkal többre mész, sokkal nagyobb örömöt szerzel ha nekik is adható vékony faágakból pl. autóúttól távoli fűzfagallyakból és natur kenderzsinegből csinálsz nekik játékokat. A vékony ágakat könnyen beveszik a csőrükbe és a puhafákat mint pl. a fűzfa könnyen tudják faragni, szétrágcsálni.

Nagyobb papagájoknak is lehet fűzfaágakat adni ők is elszórakoznak az aprításával. De nekik már jobban valók a gyári fajátékok is. 2 megbízható webáruház:roudybush.hu/index.php?kat=6 papagajjatek.com/jatekkatalogus.html

2015. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

De a linket nem lehet megnyitni! :) :)

2015. jan. 9. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:

2 linket írtam egymás után.

A roudybush az egyik, a papagajjatek a másik. A két linket külön másold ki és külön lapon nyisd meg.

2015. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oké...!

Köszi szépen! :)

2015. jan. 10. 20:47
 9/9 edinat válasza:

Én is innen rendeltem:


[link]

2015. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!