Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kikölti a galamb a japán tyúk...

Kikölti a galamb a japán tyúk tojását?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Mivel a tyúk tojása nagyobb ezért nem fér a hasa alá és a táplálkozásuk is más.A csirkék fészekhagyó fiókák és azonnal mennek világgá míg egy ujszülött galamb fészeklakó és a felnőtt galamb begytejével táplálkozik ezért egy galamb nem képes gondozni egy csirkét.
2008. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de befér a hasa alá és gondoltam hogy nem hagyom alatta amikor kikelt kiveszem rögtön
2008. aug. 20. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kikelti mivel a japán tyúk tojása nem nagyobb a galambénál, és még az sem lehetetlen hogy keltetés után gondozza is őket, a papámé, az 2 japán tojást keltett, és a galamb utánai is ugy tekintett rá mintha kisgalamb lett vola
2008. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%
én már kipróbáltam és kikelt.csak akkor vetten észre amikor hallottam hogy valami csipog és gyorsan kivettem nehogy elkezdje etetni szájon át.
2008. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: emiatt inkább fordítva nem menne, a tyúk nem etetné a galambcsibét, és maradna egyedül a pipettás etetés lehetősége.
2010. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A galamb a sima tyúktojást is kikelti. Tapasztalat. 2 kacagógerlém van és amikor beraktam nekik egy tyúktojást, akkor mindketten ráültek (az egyik az egyik felén kotlott, a másik a másikon) és ki is kelt a kiscsirke, csak bánni már nem tudtak vele (de megpróbálták), szóval a csirke ment a tyúkanyóhoz :D
2010. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyat, max kettőt, és ez tapasztalatXD nekem igaz hogy rendes tyúkot költött többet, és baromság hogy máshogy kell tálálni a galambot mint a csirkét, vagyis igaz, de a csirke fészekhagyó, magától eszik ha rászokik
2010. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kagaime yuroishi válasza:
100%
Én kipróbáltam elfogadta
2015. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!