Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Baj, ha a hullámos papagáj...

Baj, ha a hullámos papagáj (költő) odujába faforgács helyett diófa levelet teszek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy a diófa levele mérgező.
2015. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Költőről lévén szó, nem tud majd olyan szép verseket írni!
2015. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na pont semmiféle diófa levelet, se ágat ne tegyél bele.


Bármilyen más gyümölcsfa használható.

2015. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Csak azért írtam ki ezt a kérdést, mert apukám erőlteti, hogy diófalevél legyen az odúban, de én mindenképp faforgácsot akartam...

Aztán, mikor elmondtam érveimet, miért kell faforgács összevesztünk ezen. Azt is felhoztam, hogy a diófa ágat nem szabad betenni nekik, mert ez mérgező, erre kérdezte hol olvastam, biztos nem szakkönyvben, és biztos nincs igazam... Most már talán meg tudom győzni.

2015. márc. 22. 08:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg azzal győzködött, hogy a d.levél hajra is jó, biztos jót tesz a madaraknak is... :D
2015. márc. 22. 08:18
 6/9 önkon-troll válasza:
diófában jód van amit nem sok minden bír
2015. márc. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mérgezőnek éppen nem mondanám, de növekedést gátló anyaggal van tele.
2015. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 id. Géber Péter ***** válasza:
És légyszi azt is meséld el neki, hogy abból diópácot is főznek, amit többek között pl. írásra és rajzolásra is használnak tintaként, meg faanyagot tartósítanak vele! Miért nem mindjárt egyenesen inni adja neki, akkor legalább hamarabb megdöglik!
2015. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos sehogysem tudtam meggyőzni, de azt azért megengedte, hogyha nagyon akarom, kicserélhetem nekik másra...
2015. márc. 27. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!