Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Feszekbol kiesett etési varju...

Alice_L kérdése:

Feszekbol kiesett etési varju vagy kormos varju, tul fiatal ahhoz hogy megallapitsam, tanacsok szukségem etetés, nevelés targyaban?

Figyelt kérdés

Péppé mixelt hust, almat, fott tojassargat és néhany csepp colza olajat, sargadinnyét, ilyesmiket kap mar egy hete. Mit tegyek hogy ne legyen hianyos az étrendje? Mire van még szuksége? A csorét kell koptatnia? Mikor fog onnalloan enni?

Repulni még nem tud, valami fehér cso van még a tollain, kezd roluk lejonni. Par napja mar megtartja magat a laban és teregeti a szarnyait, igaz hogy repulni is tanitani kell?!


Mit tegyek hogy rendesen felnojon és elrepuljon élni az életét? Igaz hogy nem fog tudni onnalloan kajat keresni maganak, se beilleszkedni? Megszerettem, nagyon bujos, kedves madar, visszafogom magam hogy ne babraljam tul sokat, nehogy tulsagosan hozzamszokjon.



#nevelés #etetés #varjú #Kormos varjú
2015. máj. 15. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Kormos varjú nem él Mo.-n! Vetési varjú lehet, vagy dolmányos. Igazából, ha utóbbi, akkor semmi baj nincs azzal, ha magadhoz szoktatod, úgysem védett. A vetési elvileg védett, de a varjúfélék nagyon ragaszkodó, értelmes állatok, ha fiókakoruktól ember közelében nevelkednek.


Nem kell repülni tanítani, megtanul magától. Szerintem jókat adsz neki, esetleg még lisztkukac is lehetne.

2015. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kozsonom szépen.

Nem magyarorszagon élek, és errefelé nincs dolmanyos varju, kormos viszont elég sok. Esterakok fel rola képet, hatha megmondja valaki kiféle miféle.


Lisztkukacot ki arul? Vagy mivel helyettesithetem?

2015. máj. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!