Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! A sziklapapagájomat...

SOS! A sziklapapagájomat megtámadta egy akita. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki volt engedve a sziklapapagájom, elkapta az akitám. Kitépte egy csomó tollát, a hátsó részénél van egy óriási seb és véres a szárnya. Felhívtam az állatorvost, azt mondta, hogy csak csütörtökön lehet bevinni, mert most még ilyenkor sokkolt állapotban van. Addig hogyan enyhítsem a fájdalmát? Légyszi válaszoljatok!

2015. jún. 16. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem vagyok madárszakértő de szerintem takard le a kalitkáját ohgyx kicsit sötét legyen neki ha már az orvos azt mondta hogy sokkos állapotban van persze figyeld rendszeresen, azt hogy hogy csillípítsd a fájdalmát azt már sajnos nem tudom :S szegény sajnálom.

amúgy nem akarod másik állatorvoshoz vinni? az hátha fogadna titeket

2015. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy*
2015. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Válaszolónak: Nem kell másik állatorvos, de azért köszönöm a tippeidet!
2015. jún. 16. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elég fura állatorvos. A nyílt sebet minél előbb kezelni kellene, mert elfertőződik, ha pedig olyan súlyos akkor el is vérzik a madár.

Fájdalom csillapítót és antibiotikumot csak az orvos tud adni. Én azt tanácsolom, vidd minnél előbb orvoshoz.

2015. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!