Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájomnak...

A hullámos papagájomnak milyen házilag termesztett gyümölcsöt\zöldsséget adjak? Köszi a vállaszokat. :-)

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 18:26
 1/7 Manócska1 ***** válasza:
szia. nekem két hullámosom van. állítólag szeretik a répát,almát. én próbáltam mindkettőt de hozzá sem nyúltak. azt mondják,a magvakban amiket kapnak vannak vitaminok is. te is magvakat adsz neki? neked egy van?
2015. júl. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi !

Magvakat esznek és két h.papagájom van.

2015. júl. 7. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem elég a mag! Nem szabad.

Nekem is finnyásak. De meg kell mutatni, hogy az finom. Általában én úgy teszek, mintha enném, és látják, hogy hát az kaja, akkor evésre való, megkótolják aztán a véleményt meg megkapom. Van, hogy rikácsolás van, kb olyan szinten h mi a fenét adsz te? mi ez a vacak már megint? (ezt a pl a sárgarépára) - azt reszelve. Kinn kertből (tiszta forrásból) tavasszal tyúkhúrt, pár gyomnövényt is lehet, nézz utána, ne csak betedd a kalitkába, hanem mutasd hogy az kaja. :) Nekem eddig így vált be.

2015. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a tálalás sem mindegy! Nekem pl csak reszelve eszi meg az almát meg a répát
2015. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manócska1 ***** válasza:
köszönöm,megpróbálom én is
2015. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Főve a répát meg kruplit szerette a papagájunk, meg nyersen az almát, fürtösköles (az volt a kedvence)
2015. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én papagájom kedvence a saláta.:)

Almához enyém is csak reszelve nyúl hozzá :)

2015. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!