Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy négy négyzetméteres...

Egy négy négyzetméteres 2méter magas kerti röptében tarthatok 2 hullámos papagájt és néhány pávagalambot együtt?

Figyelt kérdés
El tudnák viselni egymást ha egészen kicsi koruktól együtt tartom őket?

2015. júl. 8. 14:56
 1/8 acelsziv ***** válasza:
a méret jónak hangzik, inkább annak nézz utána, hogy ezek a madarak hogyan viselnek el más madarakat. A papagájok elég toleránsak, de a pávagalambokat nem ismerem.
2015. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi galambjaim vannak és egészen jól megvoltak a tyúkjaimmal és a csókámmal is. A papagájok mennyire agresszívak?
2015. júl. 8. 15:24
 3/8 acelsziv ***** válasza:
fajonként változó. Azt tudom, hogy pl a nimfák nagyon szociálisak. Mások senkit nem tűrnek meg. De nem hiszem, hogy a hullámosok nekiesnek a sokkal nagyobb galamboknak.
2015. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hullámosok sem agresszívek. Szokták őket másokkal is együtt tartani. Szerintem működőképesnek hangzik.
2015. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasznos válaszok!!
2015. júl. 8. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:

A galamb lehet nagyon agresszív bizonyos estben. Főleg az azonos neműekkel szemben de az idegen lányt is jól megtépi a fiú, ha megfogja. A nyakán a pihe tollat szokta elkapni és mire meglátom és rászólok, már maradt a csőrében belőle.

Igaz, ez a galamb úgy került hozzám, hogy az erkélyre tojta a mama és miután kikelt és kb három napos lett, akkor nem jött hozzá, viszont hideg lett kint és behoztam, még 2008 szeptemberében. Azóta nevelem és nagyon durván agresszív tud lenni bizonyos esetekben. Főleg amikor a saját párját vagy a fészkét védi.


Ő az a kis drága és most is verekszik, mert a fészkét védi:

https://www.youtube.com/watch?v=bCVcE5OQASo

2015. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hullamos papagajok elvannak mas fajta madarakkal! A galambokat nem tudom, de szerintem akkora helyen meglesznek egyutt!
2015. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. aug. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!