Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja a papagájomnak? Többi...

Mi baja a papagájomnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
A hullámos papagájomat 1 napja kaptam tegnap össze vissza repdesett a kalitkában nagyon vad volt.Mára pedig lenyugodott de csak ül a rúdján csukogatja a szemét és néha tüsszent egyet... Mi lehet a baja ? Megfázott? Unatkozik(pedig állandóan vele vagyok)? Magányos? Ha megfázott van gyógymód rá házilag(több órás út innen az állatorvosig, úgyhogy most nem tudom elvinni)? Ja és 2x szólalt meg eddig . Azt mondják h sokat csicsereg, de halál csöndben van, miért?

2015. júl. 15. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Felvazolok neked egy szituaciot: megszuletsz, egy nagy csaladba bekerulsz. 10-20 testvered, rokonod, baratod stb van korulotted akikkel folyamatosan beszelgetsz, jatszol, tarsadalmi eletet elsz. Egyszer csak jon egy idegen leny aki kiragad a jobol, bezar egy kis ketrecbe egyedul es felelmetes hangokat kiadva morog hozzad a sajat nyelven. Te hogyan erezned magad? Tuti, higy eloszor ugy megilyednel, hogy rugnal, kapaloznal, orditoznal. Aztan, ha kimerultel csak gubbasztanal a sarokban es rettegnel. Nah, kb igy erzi most magat a papagajod. Sok ido mig megszokik es ujra eleven lesz. Nem kell egybol a dokihoz rohanni. A tusszoges is csak az idegesseg miatt van.
2015. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam, de a szemét mért csukogatja?
2015. júl. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!