Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csinálnátok, ha 14 éves...

Mit csinálnátok, ha 14 éves lányotok (tudomásotok nélkül) venne egy párt a papagájának?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 19:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Szerintetek felolvassam neki ezt a kérdést amit feltettem, és a válaszokat rá?

Hátha megenyhülne...

2015. okt. 14. 16:56
 12/19 anonim ***** válasza:
De miert a "tudomasa nelkul" kell megvenni? Azert illene szolni. Es nem ugy kell szolni, hogy "akarok meg egy papit, mert az aranyos", hanem ugy, hogy "akarok meg egy papit, mert egyedul allatkinzas tartani, es nem is szabad."
2015. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék egy párt a papagájomnak, mert látom, hogy a mostanim egyedül szomorú, de anyum nem ismeri be!

Amikor elmeséltem neki, hogy depressziós is lehet, ő azt mondta, hogy hát akkor nem lesz. Mindig azt hiszi, hogy ő az okosabb, de itt kivételesen nincs igaza.

2015. okt. 14. 18:02
 14/19 anonim ***** válasza:

Jo, de igy rizikos venni megegyet, mert lehet, hogy kidobja a francba.


Akkor inkabb ajandekozd el a meglevot is olyasvalakinek, akinel nem problema a parban tartas.

2015. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Neem, annyira azért nem szívtelen, hogy kidobja, maximum eltilt valamitől 1 hétre...
2015. okt. 14. 18:32
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs gond. :)
2015. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megjött a bátorságom, és megbeszéltem ezt vele. Végül megengedte, holnap suli után azonnal rohanok az állatkereskedésbe!:)
2015. okt. 14. 18:42
 18/19 anonim ***** válasza:
Sok siket :)
2015. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Magamnak pálinkát, neki pedig szilvásbuktát mert azt szereti.

Egyébként megdicsérném mivel hogy a papagájok többségének kell a közösség, kell egy pár. A rózsapapagájok például nagyon tudnak szenvedni egyedül.

2015. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!