Kezdőoldal » Állatok » Madarak » (elméleti kérdés! ) Hogy...

(elméleti kérdés! ) Hogy hangosabb a nimfa, ha egyedül van, vagy ha ketten vannak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyedül hangosabb mert hívja a párját vagy téged; de párban kell tartani minden papagájt
2015. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyedül azért hangos mert hívja a másikat, unatkozhat, párban meg veszekednek, civakodnak, akkor is hangoskodhatnak.
2015. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak hullámos papagájom volt, kezdetben egyedül tartottam, tudtam vele beszélgetni, visszacsipogott nekem, de így magában nem sokat csipogott. Aztán vettem neki egy párt és onnantól kezdve velem már nem beszélt, viszont egymással folyamatosan. De amikor ki voltak engedve a szobába napokig, akkor nem sokat csipogtak. Úgy tán nekem, hogy többet csipogtak akkor amikor a ketrecbe voltak. Esténként letakartam őket egy ronggyal, hogy aludjanak.
2015. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!