Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár volt a kertünkben?

Milyen madár volt a kertünkben?

Figyelt kérdés
A kertünkben sétált pár napja ez a nagyobb testű madár de sajnos egyikünk sem tudta milyen fajta. Remélem tud valaki segíteni. Link: [link]

2015. nov. 29. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Fajdkakas?

2015. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először én is fajdra gondoltam, de annak nincs vörös gyűrű a szeme körül. Ránézésre tojó lehet, nem túl díszes, de hiába néztem körbe, sajnos nem találtam. Nagyon kivi lettem viszont, mi lehet.
2015. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Siketfajd.

2015. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez biztosan nem siketfajd, sem a kakas sem a tyúk nem így néz ki, ráadásul az nem is él nálunk,de ha egy mégis idetévedne, az biztosan nem menne lakott településre, mert nagyon félénk madár. Ez valami díszfácán lehet, rákerestem és szerintem az ezüstfácán tojójára hasonlít a leginkább. Nem tudsz róla, hogy van-e a környéketeken valaki aki díszfácánokat tart, valószínűleg tőle szökött el.

2015. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy ez egy kedvtelésből tartott díszmadár, ami megszökött valahonnan. A facebookon van egy fácánok, foglyok, frankolinok és tragopánok nevű csoprt. Oda fel kellene tenni ezt a képet. Ott biztos felismerik.
2015. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tippem: szürke pávafácán.
2015. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!