Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájnak milyen fájdalomcsil...

Papagájnak milyen fájdalomcsillapítot lehet adni?

Figyelt kérdés

sajnos daganatos a lány papagájom :( nagyon sír, valamikor egész nap, mert fájdalmai vannak. Sok állatorvossal beszéltem, mindegyik azt mondta, nem lehet rajta segíteni, várjam meg még meghal.- Kicsit felháborodtam, mert nézni nap mint nap hogy szenved nagyon szomorú. Probálok rajta segíteni de nem tudok. Valami fájdalomcsillapítot lehet adni papagájoknak

? hogy legalább ne fájjon neki? Kérem, azzal kíméljetek, hogy beszéljek egy állatorvossal, mert valamelyik azt mondja, hogy engedjem el,várjam meg még meghal stb. És ettől csak felcseszem az agyam


?????



#papagáj #állatorvos #daganat #fájdalomcsilélapító
2015. dec. 26. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Algo! Kutyusnak azt szoktam adni de biztos jo madarnak is. Oldd fel vizben.
2015. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ez a pontos neve? Goggle nagyon sokat be ad, más más néven :)

2015. dec. 26. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A madár szenved. Az állatorvos szerint nem lehet rajta segíteni, de lehet, hogy szegény még hónapokig szenved, mire eljön számára a végső megkönnyebbülés. Én biztosan nem hagynám, hogy szenvedjen. Nem tudom madaraknál ez hogy megy, de vidd be és altassák el injekcióval, vagy altatógázzal örökre, akkor többé nem fáj neki.

Részvétem.

2015. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Algopyrin-re gondolt az első. Nem madarakra tervezték, teljesen más emésztőrendszerük van, mint a kutyáknak. Az ilyen agresszív gyógyszerezéssel még egyéb belszervi funkcióit is tönkre vághatod.
2015. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eztanázia! Felesleges kínlódtatni szerencsétlen állatot.
2015. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegény mamagáj! :'(
2015. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak a Facebookon papagájos csoportok.Szerintem ott kérdezd meg inkább,ott jobban értenek hozzá.Sok a tenyésztő,itt csak hobbi papagájgazdák vannak,mint én is például.Ilyesmihez nem értünk,ez annál komolyabb dolog mint hogy pl.milyen nevet adjak a madaramnak?Remélem ott kapsz tanácsot.Sajnálom szegény kis madárkádat!
2015. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Bármilyen megoldás jó, a lényeg az legyen, hogy ne szenvedjen szegény, mert tudodm, hogy rossz lehet szegénynek :(
2015. dec. 27. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!