Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egyedül lehet tartani a...

Egyedül lehet tartani a Nimfapapagályt? És más fajtájú madarakkal?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm együtt tart egy nimfát és egy gyöngygalamb párt, a nimfa nem jelent veszélyt a galambokra vagy érzi magát magányosnak? Egy kis zsáknyi kőbe valahogy beleszeretett és udvarol is neki.
2016. jan. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem mindig párban voltak nimfáim. az elsőt pont úgy kaptam, hogy a nagyszüleimnél elrepült a párja és a másik papám vett hozzá egy tojót, hogy ne legyen magányos.

most már igen sokan vannak. 1 helyen: nimfa, hullámos papagáj, gyémánt galamb, énekes papagáj, zebrapinty.

nem bántják egymást!

2016. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is mutatja, hogy társra vágyik, hogy egy zsák kőnek udvarol, ha nincs más.
2016. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Párban jobb, vagy kis különbséggel beszerezve őket, nem lényeges egy helyről hozni. Viszont ha nagyon indokolt, lehet egyedül is, de hosszú távon nem ajánlott.
2016. jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, és őket fiú-lány párban kell tartani vagy lehet egyneműeket is

(bocsi a hülye kérdést, sosem volt madaram és eddignem is nagyon érdekeltek)

2016. jan. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!