Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudtok PESTEN állatorvost aki...

Tudtok PESTEN állatorvost aki olcsón, de precízen és jól végzi a munkáját?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem 2 hullámos papagájt, és a tenyésztő még adott +1-et akinek kicsit rossz az egyik lába, mert a nagyok megcsípték. Ezért szeretném orvossal megnézetni és kezeltetni.
2016. jan. 10. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz ha inkább a tenyésztő tanácsát fogadod meg.


Most hideg van, nem szerencsés hurcolászni a madarat, mert könnyen megfázhat.


Próbáld külön tenni, és nyugtonhagyni.


Betenni neki fürdővizet.


A kalitka aljára pedig nem homokot szórni, hanem egy polárpléd darabot ami alá egy kartonpapírt teszel.

Én a jisk alap polárplédjét használom erre, mert csak egy ezres, és vagy 8 fele lehet vágni.


Egy darabka elég neki egy hétre, és mégis sokkal sterilebb, melegebb tisztább mint az a madárhomok, és nem tapad a sebbe.



Ha durva a seb, akkor ecsetelgesd le neki esténként fokhagymás oldattal. Egy féldeci vízbe törj össze egy gerezd fokhagymát, és tegyél bele ez kávéskanálhegynyi sót, és fültisztítóval szépen.


A vizébe tegyél vitamin cseppeket, és mindennap kapjon friss salátát, illetve a fehérjét hullámosoknál nemtudom mivel pótolják, de ami neki való! Főt tojás vagy nemtom.

Nekem kecském van, az mindent megeszik, sajtot, túrót, főtthúst, tojást, tojáshéjjat igazi kannibál.

2016. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!