Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a hullámos tojót nem...

Ha a hullámos tojót nem engedem fészkelni egyszer sem, akkor lehet baja?

Figyelt kérdés
két pár hullámos papagájom van 1 év a korkülönbség a két pár között.Viszonylag elfogadható méretű kalitjuk (77*55*99) van.De nem szeretnék kis madarat,valaki azt mondta hogy legalább egyszer kellene fészkeltetnem a tojóim,de én nem értek hozzá.És nem is biztos hogy lenne aki elfogadná a kicsiket.tényleg beteg lesz a tojó ha nem lehet kismadara??

2016. jan. 12. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Legfeljebb csak "+pszichés" baja lehet, de ezt senki nem vizsgálta részletesen és tudományosan. Ha tojni fog, akkor a kalitka aljára tojik, de fészkelőanyag és fészek hiányában költeni nem fog. Én személy szerint nem vagyok híve annak, hogy rákényszerítsünk az állatra egy olyan természetellenes viselkedést, ami csak nekünk kedvező valamilyen szempontból, azaz, hogy ne engedjük kiélni természetes biológiai ösztöneia.
2016. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! Szóval akkor hibázok ha nem engedem fészkelni? Van lehetőség a kis papagájokat eladni,elajándékozni?Mert én nem tudok többet vállalni,mert nincs több ketrecem!Azt hitem felelőtlenség szaporítani bármilyen állatot.
2016. jan. 12. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz, ha nem engeded költeni.
2016. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!