Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit jelent ha papagájom...

Mit jelent ha papagájom lehunja a szemét ha beszélek hozzá?

Figyelt kérdés
És megtanítottam arra ha hazaérek akkor köszönjön hogy szia(füttyent egyet ha belépek az ajtón).Még csak pár napja van nálam ezek milyen jelek? Lehet mondani hogy szelíd lesz?
2016. febr. 8. 19:44
 1/2 mobidick ***** válasza:

Két eshetőség van; vagy teljes elmélyüléssel hallgat, fontolgatja, hogy válaszoljon-e,

vagy pedig annyira unja a hangod, hogy jelzi, "ő máris alszik"!

Nekünk 19 papagájunk volt egy időben, egy "várketrecben", amely óriási méretű volt. Mindenfajta viselkedést láttunk tőlük, ami egy kolónián belül lehetséges.

Túltojást, szerelmeket, elmagányosodást, jókedvet, nemtörődöm anyát, akinek a fészekalját mi neveltük fel szemcseppentővel.

Figyeld meg, hogy nem tépi-ez a tollát az unalom kifejezéseként, mert akkor azonnal társat kell szerezni neki, mert MAGÁNYOS!!!

Ennyit tudok róluk, de mindez függ a fajtától is.

2016. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor én beszélek a papagájaimhoz,halkan,kedvesen szintén becsukják a szemüket. Biztos vagyok benne,hogy azért,mert ez jó érzés nekik..Mármint a kedves,halk hangszín. Meg szoktam dícsérni őket,hogy milyen szépek,és hogy mennyire szeretem őket. Nagyon bírják.
2016. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!