Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj neveket...

Fodor Virág Viktória kérdése:

Hullámos papagáj neveket tudtok? Fontos! A többi lent

Figyelt kérdés
Szerdán(március.9-én) érkezik hozzám egy hullámos papagáj költőpár,tojásokkal,már alig várom.De térjünk rá a lényegre.Nekik nincs nevük,mert tenyésztőtől hozzák,és én szeretnék nekik azért nevet adni.Ha esetleg tudtok nekem hím és tojó neveket adni,akkor kérlek szépen titeket,hogy a hím neveket,és a tojó neveket külön írjátok.És esetleg ami jó lehet hímnek és tojónak is,azt is külön írjátok,ha megkérhetlek titeket,de ha nem szeditek külön az is jó,csak kérlek szépen titeket,minél több hullámos papagáj neveket adjatok,ami érdekes,és ötletes.Előre is nagyon szépen köszönöm minden kedves válasz adónak hogy írt hullámos papagáj neveket nekem

2016. márc. 5. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyuri és Györgyi :) Gondolom ezeket azért szokták adni nekik, mert kiskorukban jól meg tudják tanulni. Még gondolkodom valami fantáziadúsabb néven!
2016. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is gratula a párhoz és a csemetékhez is! :)

Én a madaraimnak mindig egy rá jellemző tulajdonság alapján adtam nevet. Volt nagyon régen egy színsárga, gyönyörű tojóm, aki még a bőrkesztyűt is átcsípte mérgében, ha rájött a dili. Durcinak neveztem el, mert ha épp nem bunyózott a kezemmel, akkor a kalitka tetején ült olyan durcásan, mint egy kisgyerek a sarokban. :D

2016. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tibi es tina
2016. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!