Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájt bent telelte...

Hullámos papagájt bent teleltethetem a kalitkájukban?

Figyelt kérdés

Két hullámos papagájról lenne szó.

Nyáron kint lenének a hamarosan elkészülő röpdéjükben,de télire nem szeretném kint hagyni őket...

A kérdés az lenne hogy azt az időszakot a kalitkájukba átvészelnénk?Vagy a röpdét hozzam be nekik néha és rakjam át őket?

Szobába nem szeretném reptetni őket nem szeretném hogy bajuk essen... :(


2016. márc. 17. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szobában is kell naponta reptetni őket, nem lehetnek hónapokig a kalitkában szegények.
2016. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért esne bajuk a szobában? nekem is van egy. rendszeresen ki szoktam engedni a kalitkából, fontos, hogy a szárnyát megmozgassa. annyi, macska ne legyen bent, és az ablakot be kell csukni :)
2016. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Macskával nincs gond mert nincs :)

Azt tudom hogy nyílászárókat bekel csukni de azt nem tudom megoldani hogy a szekrénymögé ne menjen illetve nem tudom a gépem ágyam szekrényt letakarni hogy ne piszkícson oda vagy ha esetleg lenne jó tippetek hogy ezeket hogy oldjam meg szívesen várom válaszotokat :)

2016. márc. 17. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááát...az enyém egyszer berepült a nagy szekrényünk mögé, és egész délután ott gubbasztott, majd egyszercsak előjött :D Egyszer történt meg ez a 8 év alatt. Általában van egy megszokott helye, mindig ott szokott landolni röpködés után. Sajnos elkerülhetetlen, hogy tisztaság maradjon utánnuk, de ha meg van a megszokott hely, akkor ott sec perc fel lehet takarítani. Emígy okosak. Az enyém még azt szokta csinálni, hogy ha kiengedem, akkor képes 1 órán keresztül a vállamon gubbasztani, akármerre megyek ott marad :D
2016. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Édes lehet :)

Én egy párt vállaltam magamra 5 napja van nálam és egész jól érzik magukat meg már most imádom őket :)

Gondoltam arra is hogy az elkészült röpdéjüket hoznám be télire és abba engedném be!?

De ha túl vagyunk a szobám kialakításában lehet bevállalom hogy kiengedem őket persze ha majd összeszoktunk barátkoztunk egymással :)

2016. márc. 17. 19:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!