Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tartható (tenyészthető)...

Gábikusz kérdése:

Tartható (tenyészthető) együtt egy pár pennant, és egy pár baraband papagáj. Most készülök fiatal madarakat vásárolni. A röpde 5,5m hosszú,1,5m széles, és 2,5m magas. Nem szeretném két részre osztani, ezért gondoltam, hogy együtt tartanám őket?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 18:05
 1/2 anonim válasza:
A barabandot nem ismerem annyira pennantot már láttam más papagájokkal együtt.Ez függ a papagájok természetétől. Szerintem nem lesz gond . De azért készülj fel egy tartalék kalitkával. Majd írj hogy hogy sikerült. Majd ha akarod leírok pár összeszoktataási tippet. Remélem tudtam segíteni.
2016. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1-es vagyok Kiderítettem hogy a hegyi és a baraband rokonok a hegyiknél általában nincs gond. Még egy érv hogy sikerüljön. Sok szerencsét!
2016. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!