Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az erkélyen 5 darab kék színű...

Az erkélyen 5 darab kék színű madártojást találtunk egy kis fészekben . Szerintetek milyen fajtájú madár tojása lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 17:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szarka. A tojók félénkek, ha megtámadja, leugrik a fészkéről. Láttam már olyat, hogy a hím (apa) alaposan megkergette és csípte a fiatal szarkát.
2010. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha egy vad madár tojását csak egy picit is elmozdítod, akkor az anyamadár már nem ül vissza, mert tudja, hogy felfedezték a fészkét!

Így valószínűleg ő maga lökhette ki a tojásait!


Jobban tennéd, ha többet nem piszkálnád, csak, ha már fiókák vannak! Mert őket nem hagyja ott!

2010. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Minden bizonnyal a boldogság Kék madara fog kikelni nálatok. Ha addig marad tojás.
2010. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kisszilva95 ***** válasza:
Szerintem is feketerigó, nem akarok vitatkozni, igaz a szarka ha megszokja az embert, közel lehet merészkedni hozzá, de azért nem annyira hogy erkélyre rakna fészket..Szerintem is feketerigó lesz az!
2010. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az feketerigó
2012. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!