Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Találtam egy fészekből...

SOS! Találtam egy fészekből kiesett citromsármyánt. Mit lehet vele kezdeni? Már elég nagy, de nem tudom, hogy hol a fészek.

Figyelt kérdés

#citromsármány
2016. máj. 31. 19:21
 1/10 anonim válasza:
22%
Ültesd el, szaros vízzel locsold naponta és várj addig amíg kikel belőle a sárkány DE mellette szóljon Zámbó Krisztián.
2016. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Egyet kell értenem az előttem válaszolóval de annyit még hozzá tennék, hogyne etesd túl ha már kikelt mert bele is halhat!(tapasztalatból beszélek)
2016. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fúha de vicceskék vagytok
2016. máj. 31. 19:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi,elírtam, citromsármány
2016. máj. 31. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs fészek akkor mit tudsz tenni? Próbálgathatod otthon nevelni. Visszatenni amúgy se nagyon szabad, ugye azt mondják az ember szag miatt nem fognak törődni vele?
2016. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A madarak szaglása igen béna, nem érdekli őket ha összetapogatod a csibéiket.


Keresd meg a fészket és tedd vissza, esetleg hívj fel egy madármentő egyesületet ha van a közeletekben.

2016. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A madarak nem törődnek a szagokkal, szóval emiatt vissza lehetne tenni, de ha nem tudod, hogy hol a fészek, akkor amúgy is mindegy. A citromsármány fióka 12-13 naposan már repül, szóval feltételezhetően nem sok idő van már addig. Vedd fel a kapcsolatot szakemberekkel, pl. az MME-vel azzal kapcsolatban, hogy hogyan gondozd pár napig és hol engedd majd el.
2016. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már mindegy :(

Felraktam egy fára,ami volt ilyen inda,azon megkapaszkodott,azóta nem láttam.

2016. máj. 31. 21:09
 9/10 Platoon válasza:
Megette a macska.
2016. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hivd fel a madárkorházat ha még életben van. ők elmondják mit kell tenned.


elérhetőségek

[link]


vagy őket

[link]

2016. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!