Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Csirke kannibalizmus ellen?

Csirke kannibalizmus ellen?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit csináljak.Kapnak gyógyszert,erre való port,vitamint,zöldet,nagy helyük van...már mindent próbáltam,de mégis ezt csinálják.Nem ülhetek kint folyton,hogy figyeljem mikor kezdik meg az egyiket.Volt,hogy a csontról teljesen leették a húst.Pillanatok alatt képesek kivégezni.Hiába szedem ki a csipkelődőket,folyton valamelyik elkezdi.Van valakinek valami ötlete,hogy mit csináljak?
2016. júl. 4. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Uhw, régen a mi csirkéinkkel is hasonló történt,konkrétan kibelezték egymást . Vitaminhiány végett csinálják ezt. Állatorvost hívj!
2016. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerősömnél is ez van,Ő felhívta az állatorvost,aki erre való port javasolt,tele van vitaminnal.Vettünk,de semmit nem használ.Neten is olvasgattam,azt írták,hogy legfőképpen vitaminhiány(ez kizárva,hiszen kapnak vitaminos vizet,port stb.).Olvastam olyat is,hogy lehet genetika.Még nem vágásérettek,szóval nemtudom mit csinálhatnék.
2016. júl. 4. 12:27
 3/5 anonim válasza:
A csirkéket zárd el kettesével néhány hétre egymástól. Utána ha újra visszaengeded őket egymás közé, abba fogják hagyni.
2016. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de 60 db csirkéről van szó.

Akkora helyem meg nincs,hogy mindet elkülönítsem. :)

Tegnap is megettek egyet fél óra alatt.Már azon gondolkozom,hogy egy kicsit lecsípem az összes csőrét,hátha akkor már nem tudják megsebezni egymást.

2016. júl. 14. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet kapni a boltba úgy nevezett Futor nevű port, azt keverj bele a vizükbe az mészhiány ellen van, illetve a kalcium szükségleteiket elégítik ki. Illetve nem tudom hogy adsz-e nekik megfelelő mennyiségű és minőségű tápot?!
2016. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!