Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az kék sárga ara papagájomnak...

Paulinuszsara kérdése:

Az kék sárga ara papagájomnak tojásai lesznek de nem akarom megtartani őket. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy beadom őket állatkertbe vagy tenyésztőnek adom.
2016. júl. 10. 15:15
 1/7 anonim válasza:

Hát nem ajánlom hogy elved a tojásokat,mert a tojó a begyében felgyűlt "tej" miatt begyulladhat tőle a begye és elpusztulhat tőle...

Mit szeretnél állatkertbe vagy tenyésztőnek adni?

2016. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ajándékozhatsz egyet, ha nem kell :D
2016. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben nekem nem probléma csak sok vele a papírmunka meg sajnos még a madarak sincsenek itt. De már én is várom őket csak most nem rajtam múlik az érkezésük.
2016. júl. 12. 07:58
 4/7 anonim válasza:
Én is szívesen fogadnám őket. 😁.Neveltem már papagájokat kézzél.(igaz pennant volt köztük a legnagyobb testű)
2016. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben de nem tudom mikor kell őket leválasztani. Még úgy tudom hogy még nincsenek tojások de ha van majd szólok. És még nem tudom hogy hány darab lesz.
2016. júl. 15. 15:23
 6/7 anonim válasza:

Ide is jöhet majd 😁

Ha mákod van,jó pár lesz és neked csak a kaját kell biztosítani,a többit elvégzik ők.

Viszont ha nem,akkor nemnagyon fogsz aludni egy ideig 😂

2016. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben egyenlőre nem tudom mennyi lesz és sajnos a regisztrálását sem tudom még hogy hogyan tudnám elintézni
2016. júl. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!