Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj kicsalogatás?

Hullámos papagáj kicsalogatás?

Figyelt kérdés

Kiszeretném csalogatni a madarcsokat de az istenért sem akarnak kijönni

Próbáltam fürtös kölessel de ha napogik lenne ott sem jönnének ki

Tudom hogy nem szabad eröltetni de ki szeretném takarítani a ketrecet mert már ráférne

De kézzel semmiképp nem fogom bárki mondja mert nem akarok rosszat nekik + elveszteném azt a kis bizalmat is.

Örülnék egy értelmes válasznak mert ha ez igy megy tovább akkor összeszednek valamit



#papagáj #madár #madarcsok
2016. aug. 10. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A kalitkában ne legyen benn enni- és innivaló, csak elötte kinn.


De neki a kalitka az otthona és egyszerüen nem érzi biztonságosnak a kinti területet, ezért idö kell, mire ki mer jönni.


Takarítani viszont úgy is lehet, hoyg benn van a madárka.

2016. aug. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, elment, mielött befejeztem volna.


Amikor van rá lehetösßeg, akkor hagyd nyitva az ajtaját több órára, de ne állj a kalitka elött, hanem kicsit arrébb a szobában legyél.


Elöfordulhat, hogy még így is hetekbe telhet, mire rászánja magát.

2016. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sikerült Köszi a válaszokat

Annyit még tudnátok segíteni hogy borsod megye közelében tudnátok e tenyésztőt aki nimfat is tart?

2016. aug. 10. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott nem tudok, viszont Debrecen ( igaz, kicsit lejjebb van ) környékén biztos van egy pár. Én special Debrecen alatt, Derecskéről vettem egy hullámos papagájt tenyésztőtől és ott voltak nimfák is. Sajnos mást nem ismerek
2016. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2016. aug. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!