Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambok költöztek a felettem...

Margareen kérdése:

Galambok költöztek a felettem lévő erkélyre (abban a lakásban nem laknak ) és az enyémre is jönnek néha. Vettem művarjút és riasztó szalagot, de mindig jönnek és összepiszkolnak mindent. Mit lehet tenni, van valakinek bevált módszere?

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Legpisztoly
2016. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tarts hobbigalambot te is, galamb ellen ellengalamb!
2016. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Trafó1 ***** válasza:
9%

Én is a légpisztolyt ajánlanám.

(nagyon jó galamb receptek vannak a neten)

2016. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
airsoft
2016. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem számítógépes játék, hanem valóság. Lakott területen nem lehet lövöldözni semmilyen fegyverrel. Főleg nem az erkélyről..

Legbiztosabb megoldás a háló, de gondolom az zavaró.

A varjúra nem reagálnak, ragadozót kellett volna venni.Sólyom pl.

Nincs bevált módszerem, mert nem utálom a galambokat, sőt szeretem megfigyelni őket, mint minden állatot.

Ellentmondás van a kérdésben: "jönnek néha" vs. "mindig jönnek". tehát kedves kérdező azt hiszem hirtelen felnagyítottad magadnak a problémát.

2016. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A légpuska ilyen helyen valóban nem lehet megoldás. A néha a saját erkélyemre is idemerészkedik és közvetlenül pottyant, de a fölöttem lévő erkélyen mindig ott van, oda költözött. Elég ügyes, onnan is pottyant. Minden nap van három kupac utánuk. A háló ötletet köszönöm, utánajárok hol lehet venni és ki teszi föl.
2016. aug. 17. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egy bizonyos csomóba gyűl a guanó, akkor célszerű lehet felszerelni egy ilyesmit: [link]

Szerintem a galambokkal is működne

2016. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzánk naponta járnak ebédelni felnevelt fiókák, újságpapírt rögzítettünk a párkányra, amit párnaponta cserélünk.
2016. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!