Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kakas tényleg jó "házőrző"? :D

A kakas tényleg jó "házőrző"? :D

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen de később megbolondulhat. A gúnár ami még jó ilyen célra viszont 'békésebbek'
2016. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagymamámnak volt egy nagyon harcias kakasa, pedig én neveltem egy darabig. Nem engedett be senkit az udvarra, veszélyes sarkantyúi is voltak. Aztán sajnos levágta a nyomás miatt(mindenki sivalkodott, hogy nem lehet tőle létezni, ami részben igaz volt)

Ez a személyiségüktől függ. Az utána következő az ölömben üldögélt.

2016. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert éjjel alszik. A szárnya alá dugja a fejét, úgy alszik,ezért csak a nagyobb zajokra riad fel, máskor meg kukorékol, ha kell, ha nem, akkor is.
2016. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bog!!! válasza:

Nappalra jó, de éjszakára nem, mert alszik és akkor simán betörhet egy cigány ember valaki bárki a házatokba.

Vegyetek inkább kutyát! :D

2016. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antoin Michel válasza:

Fajtájától és természetétől függ. A mienk gyáva mint a nyuszka. Nagyanyámtól hoztam, hát tisztára megkergült a szállítástól. Ha meglátott, szart a tyúkokra magasról, rögtön repült fel a kispadlásra. Nagyanyámnak volt olyan, amelyik mindenkinek nekiment, de volt amelyik a kutyával aludt a kutyaólban (nem vicc, komolyan, miután a róka éjszaka bement és elvitt egy tyúkot, a kakas kicuccolt onnan).

Igazán jó "házőrző" a liba. Nekünk jelenleg 11 van, de senki sem jön be a kapun, elhiheted :D Viszont azok meg kegyetlenül hangosak, a szomszédok már kiutáltak minket.

2016. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miénk az mindenre rátámad, jó múltkor a talicskával akart bunyózni 10 percen át, azon nevettünk órákon át :D Egyedül engem nem mer bántani, bár bepróbálkozik, de meggondolja magát, azok után főleg amikor nekem jött egyszer én meg elkaptam és határozottan megfogtam a nyakánál, de nem fojtogattam csak megfogtam, attól annyira megijedt hogy azóta engem inkább elkerül, de mindenki másra rátámad. Egereket megeszi élve, a szomszédom meg látta hogy egy galambra is ráugrott és meg is sérült, de még eltudott repülni. Egyszer amikor a teljes telkemen szabadon voltak engedve hogy lelegeljék a gazt akkor a postás haveromat kergette meg éppenséggel, mert ő bejöhet ide bármikor meg van neki engedve, főleg ha csomagot hoz nekem Kínából akkor midig bejön ha itthon vagyunk, ha nem és a kerti asztalra szokta letenni a levelekkel együtt és volt hogy felhívott hogy nem bírta behozni mert a kakas megkergette.
2018. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!