Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudnátok érdekes információkat...

Ay carramba! kérdése:

Tudnátok érdekes információkat írni a madarakról?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amelyek különlegesek, mint pl. az, hogy: "A madarak agyában lévő agysejtek a gerincesek közt a legkisebb méretűek, viszont ehhez mérten sokkal több is van belőlük, mint akár az emlősöknek, vagy a többi magasabb rendű élőlénynek. Ezek az agysejtek szorosabban is állnak, így az információk tárolása, és közvetítése rendkívül gyorsan történik"

#madár #érdekesség #ornitológia #információk madarakról
2016. nov. 6. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Állandóan le sz**jàk a szélvédőmet ha lemostam a kocsit. Ez azert elég érdekes ... :D :/.
2016. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Állandó 40 fok a testhőmérsékletük, ezért bírják jól a hideget is.:)
2016. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez tényleg érdekes! (Bár tudtam, de azért nem baj! Jöhet még!)
2016. nov. 6. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

A varjúfélék egyedülállóak a madárvilágban,mivel komoly én tudattal rendelkeznek: tükörben felismerik magukat- plusz az én varjam rájött, hogy neki nincs füle, nekem meg van- annyira vicces volt mikor megvilágosodott :D

És nagyon jó az arcfelismerő képességük is. Arcról simán beazonosítják a kedves öreg nénit, aki kiflit dobál nekik. Sőt a kolónia többi tagjával is megosztják a tudásukat. :)

2016. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:P
2016. nov. 18. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!