Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kimehetek vajon erdőre fenyőto...

Kimehetek vajon erdőre fenyőtobozért, ágakért a röpdébe hullámos papagájoknak?

Figyelt kérdés
Játékokat szeretnék készíteni a madárkáimnak.Boltban ami jó lenne az nagyon drága.Láttam netten nagyon szuper játék ötleteket.Nem sokat szeretnék csak pár ágat meg 10-12 db tobozt.

2016. dec. 10. 17:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a csubakán jót derültem :). Közben volta az önkormányzaton kaptam írásos engedélyt.Megígértem hogy nem z erdőt akarom elhozni,és ha az erdész vagy vadőr kérdezi azt kel felmutatnom.Szóval probléma letudva :) ,megnyugtattak, hogy a mi kis erdőnkben nincs vadászat.
2016. dec. 13. 11:10
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha vadásznak is, nem hülyék, főleg nem vakok. Én volt, hogy vadászat kellős közepébe sétáltam bele kutyával, mert nem tudtam, hogy az megy épp. Kérdezték mit keresek ott, mondtam, hogy sétáltam, hazafelé tartok. Mondták, hogy igyekezzek, és mehettem a dolgomra.
2016. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
48%
Elméletileg a vadász csak akkor lőhet ha tisztán látja a vadat, illetve nem lát a környéken embert....
2017. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
Elméletileg lopni sem szabad...
2017. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez önkormányzati erdő!! Ha engedélyed van akkor ez már nem lopás!!!! Bementem és megkérdeztem,engedélyt kaptam!!10db tobozt hoztam el meg egy darab fűzfa ágat!
2017. jan. 6. 11:19
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ha félreérthető voltam. A válaszomban nem rád utaltam, kérdező, hanem a 13-as válaszban szereplő vadászra.
2017. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!