Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen anyagot használhatok a...

Milyen anyagot használhatok a madár ketrecben?

Figyelt kérdés
Most fogok berendezni egy kanári kalitkát és a bolti színes, műanyag vackok helyett inkább valami természetes összképet szeretnék. Azt már megtaláltam, hogy milyen fák biztonságosak, meg a kókusz dió héja. De lenne egy ötletem, ami szilikonból készülne. Ezzel kapcsolatban nem találtam neten infót. Konkrétan gomba formájú szilikonos díszek lennének és nem tudom, hogy belecsipegetne-e a madárka. Szerintetek?
2017. máj. 23. 17:00
 1/2 anonim válasza:
Nekünk régóta vannak madaraink,meg sok ismerős aki foglalkozik vele de eddig senki sem rakott be szilikonos díszeket.
2017. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani hogy bele fog e vagy sem.Valószínű hogy ha keményebb akkor nem mert a szilikon azért tartja magát.De nem értem minek szilikon dísz.Semmi dísze nem lesz mert gyors agyagcseréjűek a madarak és az össze vissza ugráló kanárid 10 perc alatt ürülékdombot csinál belőle.Amúgy ágakból mindenfélét lehet (nálam még nem haltak bele az állítólag mérgező akácágba sem).Amúgy mivel énekes madár neki nem is a játék a fontos meg a kókuszdió (ez inkább papagájoknak kell) hanem a sok vékony és vastag ág amin tud mászni és megállás nélkül ugrálni.Pl csavaros fűz.Neki nagyon jó ágszerkezete van + kissé dekoratív is.Nagyon fontos hogy ne ilyen újnyi ágakat pakolj be (csak) hanem gyufaszál vastagságnyikat is.
2017. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!