Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ti is szeretitek a galambokat...

Ti is szeretitek a galambokat ha igen miért ha nem akkor meg miért?

Figyelt kérdés
Városi galambokra gondolok én nagyon szeretem őket regebben meg nem rég is felrepulnek a kezemre stb szerintem nagyon aranyosak

2017. júl. 20. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert koszosak és sok fertőzést terjesztenek.
2017. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

Nekem semmi bajom velük, szerintem viccesek, ahogy mennek és közben nyújtogatják a nyakukat. Némelyiket szoktam sajnálni, amikor látom, hogy télen lefagyhatott egy-két ujjuk és hiányzik nekik. De etetni nem szoktam őket.

Amúgy inkább galambok, mint az a kis hülye szürke balkáni gerle. Szépnek szép, de rosszul vagyok a húhúkolásától.

2017. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ja az télleg vicces ahogy mennek
2017. júl. 20. 21:17
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem szeretem oket, ideszoknak az erkelyre es osszeszarnak mindent, a galamb urulek pedig veszelyes hulladek.

Egy szekparnat vagy a mosott ruhat nem lehet kint hagyni.

Az utcan, teren messzirol nezve nem zavarnanak, de igy...

2017. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Lehet venni erkélyre mű ragadozó madarat, sok helyen látom, hogy kiteszik, és nem repül oda a galamb.
2017. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

A falusit szeretem csak, levesben vagy kirántva...

A városit nem, mindig az jut róluk eszembe ahogy hevesen eszik a hányásokat... Undorító. Plusz mindent összeszarnak.

2017. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem szeretem őket, mert mindenféle emberek tesznek fel róluk gagyi kérdéseket gyakorikérdéseken, ráadásul a macskák kategóriában...

A galambok a legjobb macskafélék <3

2017. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

#5-os semmit sem er...mennek 1 emelettel feljebb, vagy 2-vel, es onnan potyogtatjsk tele a parkanyt, vagy ugyanugy befujja a szel az uruleket az erkelyre.

A szunyoghalo egyedul, ami kivul tarja....de ettol fuggetlenul ugyanugynem szeretem oket a lakas kozeleben, mert az ablakparkanyok is ugyanugy szarosak, meg az ablakok is....

2017. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
65%

Én szeretem a galambokat, ahogy általában az összes madarat.

Szeretem őket fotózni, odamenni hozzájuk és közelről csodálni a testfelépítésüket.



Mondjuk én alapból szeretem a természetet.

2017. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Én szeretem, mert minden állatot szeretek.

Vannak köztük nagyon szépek, de mindegyik aranyos :)

És nem szeretem azokat az embereket,akik utálják a galamboat, és fujjognak rájuk.

2017. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!