Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma találtam egy törött lábú...

Ma találtam egy törött lábú verebet. A láb felső fele sérült meg. Hogyan lehetne sínbe rakni?

Figyelt kérdés
A lábán nem tud járni mert fojtom beleakaszkodik a szárnyába ezért repülni sem tud.A láb alsó része sértetlen de a térdétől fenneb pedig kifordult,szóval nincs egyenesen,hanem a madár teste mellet áll mereven.Nagyon szeretnék segteni neki,nem szeretném ha meg halna,mert biztos bűntudatom lenne

#madár #veréb #törött felső láb #sín készítés otthon #túlélési érdek
2017. júl. 23. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak erre szakosodott madármentők,de lehet a helyi állatorvos is tud vele kezdeni valamit. Házilag több kárt okozol mint hasznot, no meg ezek a kis vadmadarak annyira rettegősek ,hogy sokkot kapnak az állandó fogdosástól ,nem esznek fogságban és kimúlnak.
2017. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! :D
2017. júl. 23. 12:10
 3/6 anonim válasza:
38%
atvennem toled (van egy gabonasiklom). merre vagy, kozel vagy bp-hez?
2017. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Budapest exopet, szt.istván állatorvosi egyetem vad és exotikus állatok. Hortobágy. Minél gyorsabban.
2017. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fióka vagy felnőtt? Ha fióka fehérjére van szüksége(lisztkukac fótt tojás) ha nagyocska lehet főtt magokat adni madáreleség keverék. Ha nem akar enni sajnos tömni kell a veréb nehéz eset arról meg kéne nézni egy videót fiókaetetésről
2017. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden jóindulattal a harmadik válaszoló tenné vele a legjobbat.
2017. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!