Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet környezetbarát...

Hogyan lehet környezetbarát módon elriasztani a búbos vöcsköt?

Figyelt kérdés
Fenekező horgászat közben nincs is annál zavaróbb, mint amikor pont az etetés fölött parádézik a vöcsökfióka az anyjával. Ahogy beérkezik az etetőanyag és az apró halak megjelennek, ezek odavetődnek, pocsolnak, merülnek halért és riasztják a halakat. Ennek eredményeképp nincs kapás, akárhova helyet váltok, jönnek utánam. etetőcsúzlival dobáltam feléjük hogy elriasszam őket, de volt hogy a gombóc 30 centire a madár előtt repült be és semmi reakciója nem volt, csak merült. Mit tudnék tenni ez ellen ami hatásos, ám környezetbarát?

2017. aug. 17. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a veszélyeztetett állatfajok listáját és azt a törvényt miszerint ezek veszélyeztetése vagy bármilyen zavarása is bűncselekménynek számat vagyis nincs környezetbarát riasztás sem.Amúgy meg a nagyhalak nem félnek a vöcsköktől,így nem érinti a horgászokat.
2017. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedvrn inkább gyönyörködnék a madárban mert szerintem gyönyörű és nem sokan ralálkozhatnak ilyen könnyen vele, de ha zavar akkor menj máshova horgászni!!!
2017. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!