Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Már van egy ideje jákó papagáj...

Már van egy ideje jákó papagájom. Egyenlőre még nem kaptam hozzá valami cites papírt?

Figyelt kérdés
Akitől vettem nem jelentkezik.Már háromszor voltam nála,de nem nyit ajtót.Mi lehet a következménye,ha nincs papírja?Meg állítólag a nevemen kéne legyen,de olyat sem adtak.Azt mondták postán küldenek mindent,de már el telt egy év.
2017. szept. 28. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyenlőre az almát szoktuk felvágni, ha 2 egyeNlő részre akarjuk osztani.
2017. szept. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valami még nincs, akkor az egyelőre nincs.

-N

2017. szept. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem egyedi eset sajnos....


Teljesen rossz és lehet illegális is amit csinál az emberke mert bizony egyből el kellett volna mennie átíratni a nevedre majd neked is be kellett volna menned és persze a cites papírját is oda kellett volna adnia neked.


Papír nélkül illegálisan van nálad a madár amiről ha tudomást szerez a hatóság el is kobozhatják.... Hiába van nálad a madár az állam tulajdona papír nélkül vagy ha az emberkénél van a papírja és az ő nevén van akkor hiába fizettél a madárért még mindig az övé hivatalosan. Nem értek ehhez annyira.


De keresd fel a Papagájvilág Alapítványt facebookon privátban vagy telefonon. Ők profin értenek ehhez. Tudják mivel kell "megfenyegetni" az illetőt (hivatalos dolgokkal) hogy előkerüljön az a papír.

De ezek után abba se vagyok biztos hogy létezik az a papír nála, ha így van akkor viszont probléma van...

2017. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!