Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj? Három hete...

Hullámos papagáj? Három hete kaptam egy hím hullámos papagájt, és az alábbi kérdésekre választ szeretnék. Légyszi, hanyagoljuk az értelmetlen kommenteket!

Figyelt kérdés

1) A sima homok is jó az emésztésének, vagy kizárólag csak madaraknak valót vegyünk?

2) Vegyek neki párt? Hím, hullámos, az eladó, azt mondta, hogy ebből az évből való, kb. fél éves, és nem szeretnék kiscsibéket sem.

3) Szelidítés? Már ráül az ujjamra ha elé teszem, de csak egy pózból. Reptettük kétszer, semmit nem csinált, csak repkedett, és egy fakanállal visszatettük a helyére. Hogy lehetne úgy megszelidíteni, hogy pl. üljön a vállamon?

4) A kalitkába vannak picike tollpihék, kevés van, utalhat betegségre?

5) Néha, egy kkh hangot ad ki, mintha tüsszentene, ez is egyféle betegséghez kötődik, vagy általában szoktak ilyen hangot kiadni?

6) Amikor kinyitjuk a csapot,ha zenét hallgat, rákezd csicseregni, de máskor hallgat. Ez jó? Vagy egyédtől függ?

Az értelmetlen kommenteket hanyagoljátok pls! Ja és van még egy kérdésem már feltéve, oda nem kérek választ! A kutyával kapcsolatban sem kérek kommenteket! SZIASZTOK és előre is köszi a válaszokat!



#hullámos papagáj #szelidítés #hím papagáj #madárhomok.
2017. nov. 4. 10:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindenhogy betenni a zöldségeket, gyümiket, de rá sem néz. A zöldet úgy értettem, hogy nem a szabadban, hanem boltokban, Lidlben, Kauflandban, Carrefourban NINCS. Tesco nincs nálunk. Köszi a válaszokat!
2017. dec. 2. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!