Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Honnan lehet tudni?

Honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés
Van egy kissándor papagáj párom és beraktam nekik egy odút! Kb.15 perc után a hím már bedugta a fejét és a tojó is nagyon közelítgeti!Eltelt megint 15 perc és bepörögtek mint állat ezt úgy értem hogy folyamatosan nézték odamentek megállás nélkül!Honnan lehet tudni hogy költeni akarnak?

2017. nov. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne tegyél be nekik odút, ha nagyjából semmit nem tudsz a szaporodásukról, és úgy általában az állattenyésztésről.


További örömökben gazdag, felelős állattartást! :)

2017. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha rosszul fejeztem ki magam! Mindent tudok erről a fajról csak ez lenne az első hogy költenének mert már meg vannak 1 éve és tanácsokat kérnék hogy mire kell figyelni ilyenek!Azt tudom hogy tojásos lágy eleséget kell neki adni mert sok a fehérje
2017. nov. 26. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont erre gondolt az első válaszoló.

SEMMIT se tudsz a helyes tenyésztésről egyenlőre szóval az odú felrakásával legalább fél évet de inkább pár év múlva tavaszig várj(alap hogy télen nem költetünk) és addig TANULJ mert NEM odú adás és szaporítás közbe szokás kérdezgezni hogy jaj ez jó így, jaj ez normális.... vagy netán jaj mitől halt meg a tojó.


Előbb legyen meg a kellő szaktudásod aztán jöhet az odú.

Madarak tenyészérettek egyáltalán????

A főtt tojás csak egy a sok közül amit fontos tudni a hétköznapi helyes takarmányozásukról, az hogy felkészítéskor(mert olyan is van, nem csak egyből feldobjuk az odút és jóvanazúgy), kotláskor, fiókaneveléskor milyen étrendre van szükségük, mire kell figyelni az már egy következő lépcsőfok. És akkor az csak az etetés, hol van még a helyes tartás az még összetettebb és csak a helyes tartás után jöhet a tenyésztéshez szükséges körülmények,egyebek.


Száz szónak is egy a vége olvass,olvass tanulj még pár évet legalább mielőtt eszedbe jutna költetni.

Olvasáshoz tudom ajánlani a Papagájok takarmányozása, papagájok egészségvédelme, Papagájosok nevű csoportokat facebookon továbbá a sanyik hiába nem ausztrálok de az Ausztrál papagájosok csoportból is csak tanulhatsz ott említve van a tenyésztés is.

2017. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!