Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nimfa papagájom,még egy éves sincs!

A probléma az,hogy egésznap vakarózik,van amikor bele nyúl az orrába,és folyamatosan tüszög,ráadásul ma már azt is észre vettem,mintha az orra vérzett volna!

És már két napja csak pihen,de azért eszik,meg iszik is!

Behajtsa a fejét a tollához,és úgy alszik!

És még azt is észre vettem,hogy a csőrét a kalitkához dörzsöli!

Kérlek adjatok tippeket,hogy segíthetnék rajta!

Nagyon aggódom érte!!!!!!!!!!!


2010. jún. 1. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

ÁLLATORVOS!!!!

Merre laksz?

2010. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg állatorvos kellene neki,minél hamarabb!!!
2010. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy madár szárnya alá tett csőrrel ül egész nap,nagyon beteg.

Addig kérdezősködsz meg vacillálsz,hogy el fog pusztulni az állat.

Azért kérdeztem,hol laksz,mert esetleg tudok olyan dokit a környéketeken,aki ért a madarakhoz(általános orvosok többsége nem madaras,legfeljebb a legalapvetőbb dolgokat tudják).

2010. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez volt a helyzet es a kamillas fozet bevalt. A vize helyett adtuk neki es 1-2 nap alatt rendbejott. Ha ma mar nem tudod allatorvoshoz vinni, akkor ezt probald meg mindenkepp.
2010. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán nem kéne házi szerekkel próbálkozni.

A kamilla nagyon jó,de nem csodaszer sajnos,ide nagyon kevés lehet.

2010. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este elvittem állatorvoshoz!

Kapot injekciót,és cseppeket,az orvos azt mondta atkás!

Ma viszem vissza!Most azért nyugodtabb vagyok,hogy látta orvos,és kezelik a betegségét!Csak mivel nem kézhez nevelt még,ezért nehéz volt megfogni,nagyon sajnáltam szegényt!De azért sikerült!köszönöm mindenkinek a válaszát!

2010. jún. 2. 08:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy a fejét a tollazatába dugva alsztik, az nem baj. Én már csak tudom, nimfa papagájokat tenyésztünk. (Meg kutyákat.)Meg miután almát esznek a kalitkához dörzsölik a csőrüket. De mondjuk a vakaródzás és az orrvérzés nem normális! Hol tartod?
2010. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lakásban,igaz,hogy ablaknál,de az nincs nyitva,csak akkor ha szellőztetek,annyi meg szerintem neki is kell!

Most írtak fel neki cseppeket,amit kéthetente kell cseppenteni a tarkójára!Sajnos nem örülök neki,mert nem szeretem kergetni,így talán majd még nehezzebb lesz megszelídíteni,dehát muszály,mert csak akkor pusztulnak el az atkák!

2010. jún. 3. 09:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!