Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valami megfojtja a tyúkjainkat...

Valami megfojtja a tyúkjainkat mi lehet?

Figyelt kérdés
volt 6 tyúkunk(meg még kicsik)és megfojtotta mind a hatot 2 éjszaka alatt de nem vitt el mi lehet?már másnak is vitt el a faluban kacsát meg még vmit...
2010. jún. 4. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem görény lehetett, falun gyakori, nálunk is előfordult sajnos, ha róka lett volna az el is vitte volna.
2010. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vitte el, csak a vérüket szívta ki, az lehetett görény is.
2010. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
63%
A mi falunkban is volt ilyen :s és az róka volt, a magas kerítést is átmászta... volt hogy a "kis család" jött... annyit tudtunk tenni h jól bezártuk őket hogy ne tudjanak kimenni,és bemenni hozzá. a tyúkok teste ott maradt,és ez elég furcsa egy rókától,de egy este a szomszéd látta őket... vhogy próbáld elzárni az állatokat,mert többször vissza fog menni, ha már a szomszádban is volt.mocskos egy állat
2010. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken nyest is lehet, valami kisragadozó.Jó kerítés vagy erős tyúkól kell, meg valami kistestű terrier, az csipázza az ilyen akciókat mellőle nem lehetne elvinni csak úgy.
2010. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Görény, menyét, nyest, nyuszt. Ők az igazi vérengző fenevadak.
2010. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

CSÁ!

EGYÉRTELMŰ,HOGY NYEST,MERT A GÖRÉNY ANNYIT ÖLE MEG AMIBÖL JÓLLAKIK,A NYESTNEK VAN AZ A ROSSZ TULAJDONSÁGA,HOGY EBBEN TALÁLJA MEG MINDNE ÖRÖMÉT A BAROMFIKAT GÉPELI LEFELÉ!NEKEM EGY ÉJSZAKA ALATT TAVALY 17 KIS VADKACSÁT ÖLT MEG!DE VAN EGY JÓ MÓDSZER,ÉN ELTAKARITOTTAM MIDNENT!MÉG MACSKA SINCS A KÖRNYÉKEN!!EGY SZÓ CSUPÁN! F1 TOJÁSNAK HIVJÁK!LÉNYEGE PEDIG AZ KB 5 PERC UTÁN KEZD HATNI,A GYOMRÁT KEZDI MARNI AZTÁN MIKOR BEKERÜLT A VÉRÁRAMBA AZ AGYHOZ SZÁLLITVA IDEGSEJTEKET ÖLI,NEMTUDJA MIT CSINÁL,KB 15-20 PERC ADDIG VAN IDEJE ELBUJNI ÉS BELEHAL!!!

2010. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kutya, macska, nyest...
2010. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!