Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kit lehet kihívni, ha a...

Kit lehet kihívni, ha a "kéménybe" bejött valami madár vagy rágcsáló?

Figyelt kérdés
Nem tudom micsoda ez, de a fürdőbe, van a gázkazán alatt valami szürke rácsos kis négyzet. Hallottam, hogy valami kapar, megnéztem honnan jöhet és a fürdőbe onnan hallottam. Nem mertem megnézni mi az :D De mintha mozgolódott volna valami. Azóta bezártam a fürdőt és azon gondolkodok mi legyen. Szerintem azt ki se tudom nyitni, hogy fog onnan kimenni? Most is kinyitottam az ajtót, felkapcsoltam a villanyt és egy perc múlva hallottam ilyen kaparásszerűt onnan. Egyre biztosabb, hogy valami madár vagy rágcsáló lehet, de én nem fogom megnézni, viszont ha ott hagyom kb. csak elpusztul, azt nem fogom. Kit lehet kihívni?

2018. jún. 2. 02:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nagy esőzés, "vihar" bár a szél asszem nem fújt, volt délután, úgyhogy azért logikus lehet hogy beszállt, de rohadt ijesztő, hogy oda beszorult.
2018. jún. 2. 02:39
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Kéményseprő, tűzoltók. Hívd fel őket, majd megmondja valamelyik mi ilyenkor a teendő.
2018. jún. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a madarat vagy rágcsálót
2018. jún. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kéményben van, kézenfekvő megoldásnak tűnik a kéményseprő, ami jelenleg a katasztrófavédelemhez tartozik, illetve az állat szempontjából talán még jobb lenne az állatvédők, akiknek lehet olyan ismerőse, aki fel tud mászni a tetőre.
2018. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Állatvédők, mert azok többsször találkoztak ilyen esettel.Esetleg kéményseprő is. Ha az állat ott marad, elpusztul.akkor meg büdös lesz meg szomorúság. szóval a mihamarabbi intézkedés lenne jó.

Én egyszer egy fára felakadt galamb(nem lehetet felmászni+nem volt létra) miatt kihívtam a katasztrófavédelmen keresztül a tűzoltókat. Kijöttek, leszedték, mosolyogtak, pár napig gondoztam, aztán elengedtem.

Esetleg kezdd a Madárkórházzal

0630/5-356-484

először én is körbetelefonáltam az országot.

2018. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!