Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a nimfámmal? Ha...

Mit tegyek a nimfámmal? Ha elvenném tőle a tojásokat, mi történne vele?

Figyelt kérdés

A madár pár napja kotlik 4 darab tojáson. Vistont én nem vagyok felkészülve sem anyagilag, sem helyileg arra, hogy kismadaraim legyenek! Mit tegyek? Arra gondoltam, hogy kereskedésből vennék műanyag tojásokat, esetleg azokat raknám be alá, az eredetiek helyett! Ez jó ötlet? Ha nincs tojás a boltban, akkor mit tegyek?


Sőt, a madárnak (tojó) pár napja hasmenése van, de csak akkor ha ideges...Lehet ez a tojástól és a nagy melegtől? (persze próbálom őket 'hűteni'....)


2010. jún. 15. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az se biztos, hogy termékeny tojások. Nekünk a papagájunk (igaz hullámos) 4x költött de egyszer se keltek ki a tojások sőt megette a tojásokat O.o
2010. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Csinálj rántottát.
2010. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó poén, de most nem nevetek, inkább aggódok. Hát kettőnél félig biztos vagyok, hogy nem termékeny,de a többit még nem tudtam megnézni...idegesíteni nem akarom, mert mindig kiömlik belőle minden, pl. ma is benyúltam, enni adni stb. ő szegényke ijedten felmászott és telibe a kezemre mindent rányomott/öntött....
2010. jún. 15. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Ki a fene viccelt? Fecskék költöztek a garázsomban, nemrég csináltam tükörtojást az ottani tojásokból. Nem voltak nagyok, de legalább ízletesek voltak.
2010. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Te amúgy van hím nimfád is? Mert ha nem akkor szűz foggantatás miatt agódsz mindenkép szólj a PÁPÁ-nak.
2010. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
uhh, ha nem vicc, akkor bocsi...nekem ez durva...a kérdésemre netalán valami jó válasz? A tojóm a kérdés....
2010. jún. 15. 22:57
 7/10 A kérdező kommentje:
anyám, hova kerültem. Igen, van hím is a háznál...:D
2010. jún. 15. 22:58
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
vedd el tőle a tojásokat
2010. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Egyre kevesebba a fecske M.O. erre ez az okos rántottát csinál belőlük :S vedd el a tojásokat
2010. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

elvettem tőle tegnap. Rögtön elkezdett enni, amit örömmel láttam:) A tojásokat mielőtt kidobtam felbontottam, mind véres volt...akkor ezek a tojások fiasak voltak?


*szerrintem tuti nem sütötte meg a fecske tojásokat! Csak játsza a 'nagyot':P

2010. jún. 21. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!