Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a kis rozsdafarkúval?

Mit tegyek a kis rozsdafarkúval?

Figyelt kérdés
Évek óta a garázsban fészkel a rozsdafarkú. Idén először fordult elő, hogy a földön találtunk egy kis pihés madarat. Látszólag nem volt baja, így visszatettem a fészekbe, egy óra múlva azonban megint a földön volt. Beleraktam egy dobozba, behoztam, adtam neki enni, inni. Estére kiraktam dobozostól a fészek mellé. Reggel megint kapott enni, inni, és visszaraktam a fészek mellé. A szülei fogják etetni, annak ellenére hogy nem a fészekben van? Gyakran látom a garázs környékén a szülőket, s nem tudtam megfigyelni odamennek e hozzá. A testvérei csak fekszenek a fészekben, ő viszont a dobozban is ide-oda totyog. Nem szeretném hogy elpusztuljon, mit tehetnék érte?

2018. jún. 17. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el a madártani egyesületgez. Ők tudják, mit kell csinálni vele
2018. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet, hogy vmi problémája van.akkor szokták kidobni, ha nem egészséges a madár.elképzelhető, hogy etetik tovább, ezt meg kéne figyelni.

lehet, hogy etetni kéne, viszonylag fel lehet nevelni. mit kapott enni?

lisztkukac kéne, vitaminos víz,és kálcium por(állatpatikában tudnak segíteni), főtt tojás(ritkábban)

attól függ helyileg merre van,szakemberekre is lehet bízni a felnevelését

2018. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!