Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet valahol az országban...

Lehet valahol az országban flamingót venni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék pár flamingót tartani. Semmilyen törvény se tiltja. A győri állatkertbe kb. 15 m2-en(benti rész és kifutó összesen. van 8 darab. Én ennek a minimumom az 5x- ösét tdnám teljesíteni. Már nagyon rég óta szeretnék tartani ilyen madarakat. A tartásukról nagyjából tudok mindent. Én kb.10 darabot szeretnék tartani ezért majd lesznek tükrök. Lesz nekik téli fűtött, medencés ház. Kb. mennyibe kerül egy darab madár?

2018. júl. 16. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerepel a Vörös Listán és Magyarországon is védett(az esetleges kóborló példányok miatt), tehát nem tartható.


Az etetésük is elég bonyolult és drága.

2018. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Praktiker?
2018. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es:az igaz, hogy ott szerepel de a "nem fenyegetett"státuszban van.
2018. júl. 16. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Tartható, nem tudom a pontos procedúrát, de elég pénzel Magyarországon a legtöbb állat tartható.

Pl. tudok olyat aki bearcateket és tukánokat tart...

Az a lényeg, hogy megteremtsd a megfelelő körülményeket, ez alsó hangon 10 millió forint.

10 darabot megvásárolni, tartani, táplálni és állatorvossal vizsgáltatni pedig mwgint csak vagy 10 millió egy évre.

2018. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állatkertekből be lehet szerezni fiókát, de persze csak másik állatkertnek. Azért megkérdezheted.
2018. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!