Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudnatok mondani fiu hullamos...

Tudnatok mondani fiu hullamos papagaj neveket?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam mar de nagyon keves jutott eszembe nem olyanokra gondoltam mint a Pityu, Gyuri meg az ilyen felkapott nevek. Eszembe jutott pl. Artúr,Rambo,Rocky,Butler,Darvin csak ugy nagyon egyiksem fogott meg :/ hasonlo neveket varok

Nagyon koszonom elore is !



2018. aug. 14. 10:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mortika
2018. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Zorró.
2018. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az enyémek nevei: Charlie(kék)és Lorenzo(zöld). Hímek mind a ketten, szelídek, beszélnek; kézből is tudnak enni, dallamokat is fütyülnek. Plusz a szomszéd kocsijának a riasztóját is sűrűn utánozzák.



Tévedés, hogy csak a rövid neveket/szavakat tudják "motyogni"Ugyanis nekem volt régen egy Malibu nevű, vadas, szelíd nimfapapagájom, aki tudta mondani a nevét, valamint volt 2 hulámosom is, Pityuka és Gyurika, és mégis tudták utánozni a nevük mondását.



Hogy a kérdésre is válaszoljak, ne csak itt hablatyoljak: Lucky, Lóri, Alex, Kokó, Kodi, Kiki, Fred, Ozzy, Sunny, Sammy, Mangó, Marco, Paco, Sparky, Rico, Zorro, Tango, Tarzan, Carlos, Alfréd, Marley, Charley.

2018. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!