Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A postagalamb miért nem megy...

A postagalamb miért nem megy a helyére ha eső, vihar jön?

Figyelt kérdés

Nemrég óta vannak galambjaim, most vannak 6 hetesek, akik már kirepültek.

Ha eső, vihar jön, dörög az ég, villámlik, miért nem mennek be a helyükre?Ülnek a tetőn végig, most is zuhog az eső, ott lapulnak fent, már pacalra ázva.

Én meg aggódok, hogy ilyen vizesen ha egész nap esik, le se tudnak repülni.



2018. aug. 26. 11:23
 1/2 anonim válasza:

Nem szükséges a nagy aggodalom. A galambok köztudottan szeretnek fürdeni. Szoktad őket fürdetni? Azért vannak kinn az esőn, mert valószínűleg ez elmarad. De célszerű, hogyha vihar idején beviszed őket valahogy, mert veszélyes lehet a vihar rájuk nézve. Ajánlom figyelmedbe a következő oldalt, amely a galambok kis története mellett egy két a tartásukkal kapcsolatos információt is megemlít:


[link]


Remélem tudtam segíteni.

2018. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van nekik fürdető, két helyen is. Nagy melegben mindig fürdenek.

Pont azt kérdeztem, miért nem érzékelik a vihar közeledtét mint más állatok, és mennének védett helyre.

Ha közeleg a vihar, a tetőről hogy szedjem le őket hogy bevigyem?

2 hete kirepült kisgalambokról van szó, ülnek a tetőn és az eső ömlik.

Végülis nem lett bajuk, nem aggódom túl, inkább furcsállom.A vadgalambok, verebek, szarkák, stb.minden madár eltűnt, ahogy jött a vihar, nem ültek se ágon, se tetőn, se villanydróton, csak az én szerencsétlen galambjaim.

2018. aug. 30. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!