Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez normális a hullámos papagáj...

Ez normális a hullámos papagájnál?

Figyelt kérdés
4 napja vettem egy hullámos papagájt,még fiatal,úgy 3 hónapos.Első nap egész nyugis volt csak félt,a másodikon még ugrálni is kezdett meg csipogni,eszik is rendesen.De tegnap hirtelen megőrült,egyre jobban hisztizik,mikor rájön az 5 perc olyan mint egy kilométer hiányos,és ez még nem is lenne baj de kicsit "öngyilkos" hajlamú,folyton bemászik a tálka-tartó lyukba mintha és aztán nagyon nehezen mászik ki meg fejre ugrik a legfelső rúdról stb.Tudom hogy kezdő vagyok de senki nem kezdi profin szóval nem kérek a lekezelő válaszokból.Sokat olvastam róluk és igyekszem jó gazdi lenni,csak ez a váratlan viselkedés most nagyon megijeszt:/

2018. okt. 1. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Őőő ki szoktad engedni a ketrecből? Enyém átmegy Duracell nyusziba, ha nem teszem.

Mi az a tálka tartó lyuk? És mi az, hogy fejre ugrik??

2018. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még csak 4 napja van meg,nem hiszem hogy jó ötlet kiengedni mert mivel nem nagyon van még hozzám szokva valószínűleg vissza sem menne..

Mármint az a lyuk maga a tál és aközött amin a madár áll mikor eszik.

Hát a rúdról fejre esik de nem egyszer fordult elő..szóval nem tudom hogy véletlen-e😅

2018. okt. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!