Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik a legcsöndesebb papagáj...

Melyik a legcsöndesebb papagáj fajta? Nagyon szeretnék egy papagájt a szobámba de a szüleimet zavarja a hangjuk ( régen volt hullámosunk). Van olyan fajta aminek allig van hangja de megszelídíthető és szereti ha foglalkoznak vele szeretgetik?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
A hullámos az egyik leghalkabb papagáj:(
2018. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyik papagáj sem csendes. Maga a kérdés sem értelmezhető.

Kedves első... a hullámos papagáj is hangos. Nekem 6 van. Mielőtt szólsz... :)

2018. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Soha nem tartunk egyedül papagájt! Egyik sem csendes, mindegyik szelidíthető, de nem kutya vagy macska, hogy kedved szerint szeretgesd. Nagy felelősséggel jár, megfelelő méretű kalitkában tartásnál is mindennapos, több órás röptetésre van szükségük.

Válassz olyan állatot, amit felelősségteljesen tudsz gondozni és lehet szeretgetni, mert a papagájok nem erre valók.

2018. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor milyen állatot ajánlatok?
2018. dec. 1. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mit tudsz biztosítani az állat számára, mennyi időd és pénzed van rá stb.
2018. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyhalat. Az csöndes.
2018. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem azt írtam, hogy halk, hanem hogy az egyik leghalkabb. Nekem is vannak, szerintem egyáltalán nem hangosak, de ez persze nézőpont kérdése.
2018. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én tartok sokfajtát, s szerintem a katalin a legcsendesebb az összes közül, s könnyen szelidithető is. Persze őket is párban kell tartani. Kedves kis madarak, sokan tartják házikedvencként
2018. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nimfapapagáj!

Az nagyon csendes, nekem van egy fehér hímem.

2018. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 Egyedül nem tartunk papagájt! Ha csendes a tiéd, akkor depressziós és hamarosan belepusztul a magányba!
2018. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!