Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Baglyot szeretnék tartani! De...

Baglyot szeretnék tartani! De hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Bagolyt szeretnék magamnak venni és tartani. A tartásával kapcsolatban mindent megérdeklődtem, hogy milyen bagollyal érdemes kezdeni és hogyan kell tartani. Szóval ne kérek oktatást hogy ne tartsák. Az érdekel, hol tudok beszerezni baglyot?

2019. jan. 9. 01:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Baglyot a bagolyboltból.


A tigris már nem divat?

2019. jan. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Háziállatként nem tarthatsz baglyot. Csak azok kaphatnak baglyot, akik tenyésztési vagy oktatási célokra tartanák és megfelelően képzettek, esetleg ideiglenesen, rehabilitációs céllal tarthatnék még baglyot. A képzettség lehet solymár is akár.
2019. jan. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen baglyot? Hazait vagy akár Európait nem tarthatsz, védettek.
2019. jan. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nyilvàn mindent megèrdeklődtèl, csak az az egy apròcska tèny maradt ki, hogy nàlunk minden fajuk vèdett ès magànember nem tarthat hobbi cèlbòl. Tökre látszik milyen jòl tudsz mindent...
2019. jan. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Ėn láttam egy szėp baglyot a multkor. Eladó, ha gondolod vedd meg. A játėkvarázs boltban volt. 50 cm es, puha plüss.
2019. jan. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Sehol. Védett állat. Szóval éppen a legfontosabbat nem tudod róluk.
2019. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Az Abszol úton.
2019. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű! Éjfélkor, amikor telihold van, ellátogatsz a közeli erdőbe. Felmászol egy fára, huhogó hangot kell hallatnod (ez nagyon fontos!). Akkor tudod befogni a baglyot -egyébként boltban nem lehet kapni-. Szépen hazaviszed.


Én is így szereztem az enyémet. Viszont macerás, mert esténként ki kell járnom a mezőre és fogdosnom kell össze neki az egereket meg a pockokat. Csak a frisset szereti. :/


A bagolyköpetet elég tré felvakarni a parkettáról, pláne ha már odaszáradt (kb mint a gólyafos akkora), ezt spaklival szoktam. Ha még friss, akkor könnyen feljön.

2019. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Lehet venni élő egeret is, nem? Ugy nem lenne egyszerűbb?
2019. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%

Csinálj csapdát élő egérrel, tedd ki éjszaka(felül legyen nyitott, oldalról csapódjon be a teteje vagy reteszszerűen csukódjon a teteje) egy erdőbe és ismételgesd, amíg a megfelelő állatot nem sikerül elejtened. Reménykedj, hogy ne kapjanak el, mert megbírságolhatnak.


Egyébként járd az erdőt, kövess baglyokat, keress fészkeket és találni fogsz fiókát vagy tojást költési időszakban.


Nem is értem hogy nincs ennyi eszed magadtól.


Egyébként, ha elkapnak, súlyos pénzeket fizethetsz, ja és szerintem ez rossz ötlet, ne csináld, a bagoly ostoba állat és veszélyes is, bár igaz, hogy szépek.

2019. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!